Szociális segítő álláshely

ÁLLÁSHIRDETÉS

Medgyesegyháza Városi Önkormányzat Gondozási Központ pályázatot hirdet

szociális segítő

munkakör betöltésére az alábbi feltételekkel

Jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Medgyesegyháza Város közigazgatási területe

Illetmény és juttatások: a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései szerint

Munkakörbe tartozó feladatok:

Szociális étkeztetés szolgáltatással kapcsolatos feladatok ellátása: szolgáltatás igénybevevőivel való kapcsolattartás, étkeztetéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok, nyilvántartások naprakész vezetése, ételrendelés elkészítése, szociális étkezés házhoz szállításában való közreműködés. Házi segítségnyújtás szolgáltatás biztosításában való közreműködés: Lakókörnyezeti higiénia megtartásában, háztartási tevékenységekben, vészhelyzetekben történő segítségnyújtás, valamint segítő kapcsolat kialakítása, gondozási- ápolási feladatok ellátása.

A munkakör betöltésének időpontja: 2017. július 15.

Pályázati feltételek:

• az 1/2000. (I. 7.) SzCsM rendelet 3. számú mellékletének1. pontjában a szociális segítő munkakörre meghatározott szakképesítés megléte. Az elbírálásnál előnyt jelent a szociális gondozó és ápoló, szociális gondozó és szervező, vagy szociális asszisztens végzettség.
  • egészségügyi vagy szociális területen szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • büntetlen előélet, cselekvőképesség

Jelentkezés során benyújtandó iratok dokumentumok:

• 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • szakmai önéletrajz,
  • szakképesítést igazoló dokumentumok másolata

A jelentkezni lehet a Gondozási Központ (5666 Medgyesegyháza, Luther u. 1. , e-mail: gondozasik@medgyesegyhaza.hu, tel.: 68/400-327) irodájában személyesen, vagy elektronikus formában.

A pályázatokat Mészárosné Hrubák Mária intézményvezető részére kell benyújtani.

A jelentkezés határideje: 2017.06.30.