Tájékoztatás

2018.05.24.

Medgyesegyháza Városi Önkormányzat

Képviselő-testületének 15/2017. (IX.27.)

Településfejlesztési koncepció, az integrált településfejlesztési stratégia és a településrendezési eszközök készítésével, módosításával kapcsolatos partnerségi egyeztetés szabályairól szóló önkormányzati rendelete, valamint a 314/2012. (XI. 8.) a településfejlesztési koncepcióról, az integrált településfejlesztési stratégiáról és a településrendezési eszközökről, valamint egyes településrendezési sajátos jogintézményekről Kormányrendelete értelmében a TOP-5.2.1-15-BS1-2016-00005 kódszámú, Összefogással Medgyesegyháza társadalmi integrációjáért elnevezésű projekt keretében elkészült Integrált Településfejlesztési Stratégia tervezetével kapcsolatban 2018. május 31. napjáig írásos javaslatokat tehetnek, véleményt nyilváníthatnak.

Medgyesegyháza Városi Önkormányzat címére: (5666 Medgyesegyháza, Kossuth tér 1.) történő megküldéssel, vagy a medgyes@medgyesegyhaza.hu e-mail címre elektronikus levélben történő megküldéssel.

Az alábbi linken megtekinthető:  Integrált Településfejlesztési Stratégia tervezete