2013.01.28.

Tisztelt Ingatlantulajdonosok!

Értesítem Önöket, hogy Medgyesegyháza közigazgatási területén (kül-, és belterületen) a DÉMÁSZ Rt. megbízásából a FEED-ORG Bt. munkatársai a nagy-, közép-, és kisfeszültségű szabadvezetékek nyomvonalán karbantartási, gallyazási munkákat végeznek.

A gallyazási munkákat 2013. január 29-től kezdik végezni.

Amennyiben a vezeték közelében lévő fa és növényzet az áramszolgáltatást veszélyezteti, az eltávolításra kerül. Tájékoztatjuk az ingatlantulajdonosokat, hogy az ingatlanuk előtti fák metszését, a megfelelő védőtávolság kialakítását maguk is elvégezhetik.

A munkát végzők a kivágott fákat, gallyakat az ingatlanok előtt letárolják, azt az ingatlantulajdonos elszállíthatja és azzal szabadon rendelkezhet.

Kérjük megértésüket és türelmüket!

Dr. Horváthné dr. Barta Edit
jegyző