Tájékoztató

2013.03.12.

Járóbeteg szakellátási terület változása

Az Országos Tisztiorvosi Hivatal hatósági eljárást indított az uniós pályázat alapján működő mezőkovácsházi járóbeteg szakellátás ellátási területének felülvizsgálata iránt, mivel a működés megkezdése óta egy év már eltelt és ezért az ellátási területeket átfedéstől mentesen kell meghatározni.

A döntés értelmében 2013. február 25-től Medgyesegyháza a járóbeteg szakellátás területén kizárólag a gyulai Pándy Kálmán Kórházhoz tartozik.