Tájékoztató KSH adatgyűjtésről

2013.03.28.

Tájékoztató KSH adatfelvételről

A Központi Statisztikai Hivatal Medgyesegyháza területén a 2013-as évre önkéntes adatszolgáltatáson alapuló lakossági adatfelvételt végez. Az adatgyűjtés a következő tárgykörökben történik:

• Háztartási költségvetési és életkörülmény adatfelvétel (havi naplóvezetés)
  • Háztartási költségvetési és életkörülmény adatfelvétel havi naplóvezetéshez kapcsolódó éves kikérdezés (április 1. – május 15.)

Az összeírási munkálatokat igazolvánnyal ellátott kérdezőbiztosok végzik. A címek kijelölése véletlenszerű kiválasztással történik. Az adatfelvétel kizárólag statisztikai céllal bír, az egyedi adatokat a KSH bizalmasan kezeli.