Testvérvárosi megállapodás Gúta városával

2013.09.30.

Testvérvárosi Együttműködési Megállapodás

Medgyesegyháza Város Önkormányzata és Gúta Város Önkormányzata a két település között már évtizedek óta fennálló jó kapcsolat megerősítése érdekében úgy döntött, testvérvárosi Együttműködési Megállapodást köt.

A két település polgármestere – Ruck Márton Medgyesegyháza és Horváth Árpád Gúta képviseletében - 2013. szeptember 27-én Medgyesegyházán, a XXI. Medgyesegyházi Napok alkalmából tartott ünnepi Képviselő-testületi ülésen látta el aláírásával a megállapodást magyar és szlovák nyelven.