útjavítás tájékoztató

2013.12.18.

Tájékoztató

Tájékoztatjuk Bánkút lakosságát, hogy a Petőfi Sándor utcábana Kossuth L. és Dózsa Gy. utcák közötti szakaszon2013. december és 2014. január hónapban, az időjárás függvényében, az Önkormányzat útjavítási, karbantartási munkálatokat tervez végeztetni.

A jelzett útszakaszon a kialakult mélyedések betöltését, a közlekedési felület mintegy 4,00 m szélességben való kiegyenlítését, stabilizálását tervezzük elvégeztetni.
Ugyancsak tervezzük – figyelemmel az egyes telkekre való bejutás biztosítására is – az említett szakaszon a padkarendezés elvégeztetését.

Fenti munkálatok szállító-, rakodóeszközök, gépek, fokozott igénybevételével, jelenlétével járnak, munkások helyszíni tevékenységét is igénylik.
Ez úton is kérjük a tisztelt lakosság szíves megértését, együttműködését, a közös cél minél hatékonyabb megvalósításának érdekében.

Medgyesegyháza, 2013. december hó

Tisztelettel: