Tájékoztatás

2014.12.01.

Tisztelt medgyesegyházi lakosok!

Az utóbbi hetekben számos lakossági bejelentés érkezet a Közös önkormányzati hivatalhoz, amelyben arról tájékoztattak bennünket hogy a Fáy és Batthyány utca torkolatában fekvő, valamikor lóverseny pályaként fenntartott önkormányzati területre több helyi lakos növényi hulladékot ( falevelet, paprika szárat és egyéb más növényi részeket ) szállít ki és helyez el.

Mivel az évek során a területre kiszállított növényi maradványok elszállításáról az Önkormányzat intézkedett, és az folyamatban van, szeretnénk ha ez a lakossági tevékenység megszűnne.

Ennek érdekében felkérem a lakosságot hogy a ingatlanukon ill. a gazdálkodásuk során keletkezet növényi hulladékot ne szállítsák ki a fentiekben megnevezett területre.

Ez úton kívánom felhívom szíves figyelmüket hogy a Fáy és Batthyány utca torkolata kamerával megfigyelt terület, és a illegális hulladék elhelyezés nyomon követhető.

Közös Önkormányzati Hivatal