tájékoztató

2015.01.20.

TÁJÉKOZTATÓ

Tájékoztatjuk a lakosságot, amennyiben a folyamatban lévő beruházások kapcsán kérdés, észrevétel merül fel, az alábbi elérhetőségeken kapnak tájékoztatást, segítségnyújtást:

• szennyvízberuházás: a kivitelező Bólem Kft. részéről Megyeri Zoltán, a 06/30 370-9792 telefonszámon.
  • ivóvízminőség-javító beruházás: a kivitelező Köviép Kft. részéről Szabó Tamás, a 06/70 630-3013 telefonszámon.

A Medgyesegyházi Polgármesteri Hivatal részéről Molnár Zoltán ügyintéző ad tájékoztatást a 06/68 440-000/113 telefonszámon.

dr. Nagy Béla György
polgármester