TÁJÉKOZTATÁS

2015.02.16.

TÁJÉKOZTATÁS

Tájékoztatjuk a település érintett lakóit, hogy a „Medgyesegyháza Város szennyvízcsatorna építés IV. ütem” építése során a Táncsics u - Lenkey u. szakaszokon (141-0-0-0 és 141-1-0-0) a gerincvezeték fektetése munkálatainak végzéséhez a talajvízszint csökkentése céljából vákuumozás szükséges.

A vákuum rendszer elvezető vezetékének kiépítése során a jelzett utcákban cserjék, bokrok, fák gyérítése illetve kivágása elkerülhetetlen.

Kérem az érintettek vegyék fel a kapcsolatot a kivitelező cég (BÓLEM Kft.) építésvezetőivel (Megyeri Zoltán: +3630/370-9792, Szarvas János +3630/950-1161) a keletkezett károk helyreállítása és az eltávolított növényzet pótlási módjának egyeztetése céljából.

dr. Nagy Béla György
polgármester