START Pilot

2015.03.12.

„KITÖRÉSI PONT A HÁZTÁJI GAZDASÁGOK IRÁNYÁBA”
(BÉKÉS MEGYEI KÖZMUNKA PILOT PROGRAM)
2015-2016. ÉV

Tisztelt Érdeklődők!

Medgyesegyháza Városi Önkormányzat Képviselő-testülete a 2015. március 2-i valamint a 2015. március 12-i rendkívüli ülésein tárgyalta a START Pilot közmunkaprogrammal kapcsolatos kérdéseket.

A bővebb tájékoztatás érdekében az alábbi linkeken elérhetővé tesszük az ülések előterjesztéseit, illetve a 2015. március 11-én a Művelődési Házban tartott tájékoztatóra készített Tájékoztatást és az ott kiosztott kitöltendő kérdőívet.

Polgármesteri Hivatal

2015. március 2-i rendkívüli ülés anyagai:

2015. március 11-i tájékoztató írásos anyagai:

2015. március 12-i rendkívüli ülés anyagai: