18. Békéscsaba-Arad Szupermaraton

2015.04.28.

FELHÍVÁS

Tisztelettel tájékoztatom Medgyesegyháza és Bánkút polgárait, intézményeit, civil szervezeteit, vállalkozóit, gazdasági társaságait, hogy idén 2015. május 16-17–n kerül megrendezésre a

18. ARAD-BÉKÉSCSABA Szupermaraton, kerékpáros és görkori túra,

amely mindkét napon áthalad Medgyesegyházán illetve május 17-n(vasárnap) a Kossuth tér, várhatóan 10-13 óra között, kijelölt pihenőhelyként is szerepel a programban.

Tisztelettel várjuk azok jelentkezését, - a fenti címeken személyesen vagy írásban 2015. május 12-ig - akik munkájukkal, programjaikkal, anyagi és egyéb támogatásukkal hozzá kívánnak járulni a Medgyesegyházán megvalósuló programelemek megvalósításához és ezzel is gyarapítani kívánják településünk jó hírét. Támogatásukat előre is köszönöm!

Medgyesegyháza, 2015. április 28.

Tisztelettel:

dr. Nagy Béla György