Dinnyefólia elszállítása és ártalmatlanítása

2015.05.28.

TÁJÉKOZTATÓ
Dinnyefólia elszállítása és ártalmatlanítása

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a használt „dinnyefólia” elszállítására és ártalmatlanítására a hódmezővásárhelyi ASA Köztisztasági Kft. az alábbi ajánlatot adja:

• Ártalmatlanítás:

Mezőgazdasági műanyag (02 01 04 azonosító kód) átvételi díja a hódmezővásárhelyi hulladéklerakó telepen: 30 191,- Ft/tonna + ÁFA

• Szállítás:

2 db 32 m3-es felül nyitott konténert hoznak ki a helyszínre (Medgyesegyháza), amit itt hagynak. Ha megtelnek a konténerek, akkor jelzést követően elszállítják a konténereket.

• Szállítási díj:

460,- Ft/futott km + ÁFA (Hódm.-Medgyesegyháza-Hódm x 2 = 260 km), így egy forduló díja 119 600 Ft + ÁFA. A szállítási díj a 2011-ben elszállított tömeg alapján 11 960 Ft/tonna + ÁFA

Polgármesteri Hivatal