Lakossági elektronikai hulladék elszállítása

2015.05.28.

TÁJÉKOZTATÓ
Ingyenes lakossági elektronikai hulladék gyűjtés

A veszélyes hulladéknak számító, használaton kívüli elektromos és elektronikai eszközök, berendezések, valamint lemerült akkumulátorok gyűjtése.

2015. június 06. 12:00 – 14:00.

helyszín:

Medgyesegyháza, Polgármesteri Hivatal udvara

A begyűjtés napján a begyűjtő pontra mindenki elhozhatja működésképtelen, használaton kívüli, árammal, elemmel, vagy akkumulátorral működő eszközeit, egész berendezéseit, lemerült akkumulátorait!

Szétszedett, hiányos berendezést nem vesznek át!

Ezeket NE a háza elé tegye ki!

A háztartásokban sok veszélyesnek számító hulladék is képződik, amelyeket nem szabad a szemétgyűjtőbe dobni, ugyanakkor elszállításuk gondot okoz. Akadályozzuk meg, hogy valamelyik árokparton, erdőszélen kössenek ki ezek a berendezések, avatatlan kezek által szétszedve, súlyosan szennyezve a talajt, a bennük lévő nehézfémektől és egyéb veszélyes kemikáliáktól.

Polgármesteri Hivatal