Üzletek kötelező zárva tartása fórum

2015.05.28.

MEGHÍVÓ LAKOSSÁGI FÓRUMRA

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a Medgyesegyháza Városi Önkormányzat lakossági fórumot rendez 2015. június 10. napján (szerda) 17 órai kezdettel a Művelődési Ház (Medgyesegyháza, Kossuth tér 25.) emeleti klubtermében.

A lakossági fórum témája:

• az üzletek kötelező zárva tartásáról szóló 15/2012. (VIII. 29.) önkormányzati rendelet felülvizsgálatával kapcsolatos lakossági egyeztetés;
  • a szabadtéri tűzgyújtás új szabályainak megfelelő önkormányzati rendelettel kapcsolatos lakossági egyeztetés.

Minden érdeklődő megjelenésére feltétlenül számítunk!

Polgármesteri Hivatal