Közlemény

2015.07.06.

Értesítés vasúti átjáró teljes lezárásáról

2015. július 13-án (hétfő) 7.00 órától – 2015. július 17-én (péntek) 17.00 óráig a MÁV felújítási munkát végez a 4429 jelű, Kevermes-Medgyesegyháza-Orosháza országos összekötőút Medgyesegyházán lévő vasúti átjáróban.

Emiatt ezen időtartamban az átjáró teljes egészében lezárásra kerül.

A forgalom lebonyolítása és az átjárás az ún. „kissorompónál” (Zsilinszky utcánál) létesített ideiglenes átjárón, jelzőőrös irányítással váltakozó irányban kerül átvezetésre.

A hivatalos elkerülő út az ideiglenes forgalomszabályozás szerint az Árpád utca Kossuth tér és Zsilinszky utca közötti szakaszán lesz.

A MÁV tájékoztatása alapján a felújítási munkák megkövetelik a vasúti átjáró teljes pályás lezárását, illetve az előre való ütemezés, szervezés, engedélyek miatt kizárólag a megjelölt időpontban szükséges és lehetséges a felújítás.

Kérjük a Tisztelt Lakosság megértését és türelmét, a közlekedés során fokozott figyelmét a közúti gépjármű és gyalogos forgalomban az útzár idejére.

Polgármesteri Hivatal