Pályázati felhívás

2015.07.14.

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Medgyesegyháza Városi Önkormányzat Képviselő-testülete pályázatot hirdet a

Medgyesegyházi Vízmű Nonprofit kft.

ügyvezetői feladatainak ellátására.

Pályázati feltételek:

• magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • legalább középfokú iskolai végzettség

A pályázat elbírálásánál előnyben részesül az a pályázó, aki rendelkezik műszaki szakirányú végzettséggel.

Pályázathoz csatolni kell:

• szakmai önéletrajzot,
  • a kft. vezetésére és működésére vonatkozó elképzeléseket,
  • iskolai végzettséget igazoló okirat másolatát,
  • erkölcsi bizonyítványt,
  • fizetési igényére vonatkozó nyilatkozatát

Az ügyvezetői feladatok ellátása határozatlan idejű munkaviszony keretében történik.

A pályázat benyújtásának határideje: 2015. augusztus 15.

A pályázat elbírálására a benyújtást követő soros képviselő-testületi ülésen kerül sor.

A munkakör betölthető legkorábban a pályázat elbírálását követően azonnal.

A pályázatokat dr. Nagy Béla György polgármester címére kérjük benyújtani (Megyesegyháza VárosiÖnkormányzat 5666 Medgyesegyháza, Kossuth tér 1.)

A pályázat iránt érdeklődők a Kft. működésével, feladatellátásával kapcsolatosan tájékoztatást kérhetnek dr. Nagy Béla György polgármestertől a 68/440-000 telefonszámon.