Lakossági fórum

2015.08.18.

Felhívás

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy önkormányzatunk lakossági észrevételekre is alapozva felül kívánja vizsgálni Medgyesegyháza város településrendezési tervét és helyi építési szabályzatát.

A pontos tervezési, módosítási feladatok meghatározásához elengedhetetlennek tartjuk városunk lakosságának és vállalkozóinak véleményének, igényeinek és javaslatainak figyelembe vételét.

2015. augusztus 24-én (hétfő) 17 órai kezdettel lakossági fórumot tartunk a medgyesegyházi Művelődési Ház emeleti klubtermében. Kérjük, hogy részvételével, javaslataival Ön is segítse elő a képviselő-testület döntéshozatalának előkészítését.

A javaslatokat, észrevételeket, igényeket elsősorban írásban, postai vagy elektronikus levél formájában várjuk a fórum napján 12 óráig (5666. Medgyesegyháza, Kossuth tér 1., e-mail: nagy.bela@medgyesegyhaza.hu; balla.laszlo@medgyesegyhaza.hu;). A véleményeket természetesen szóban is elő lehet terjeszteni az eseményen, amely a tervező részvételével fog zajlani.

Közreműködésüket, személyes jelenlétüket köszönjük!

Polgármesteri Hivatal