Tájékoztatás

2015.10.16.

ÉRTESÍTÉS

Önkormányzatunk az un. KEOP-2012-4.10.-0/A azonosító számú és „ Épületenergetikai fejlesztés a Medgyesegyházi Uszodában” tárgyú pályázata kedvező elbírálásban részesült.

A pályázat lényege, hogy az uszoda előtti parkolóban illetve a volt szolgálati lakás füves területén fedett gépjármű tárolók kerülnek kialakításra. A tárolók tetőzetére kerülnek a napelemek elhelyezésre.

A fizikai munkálatok 2015. október 19-én kezdődnek el.

Az Uszoda előtti parkoló ezért előreláthatólag 1 hónapos időtartamra lezárásra kerül.

Előre is köszönjük megértésüket és türelmüket!

Polgármesteri Hivatal