meghívó

2015.12.01.

MEGHÍVÓ

A szelektív hulladékgyűjtéssel, valamint a hulladékgazdálkodási tevékenység jövőbeni ellátásával kapcsolatban lakossági fórumot hirdet a Dél-Alföldi Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer Létrehozását Célzó Önkormányzati Társulás (DAREH). 2015. december 3-án, csütörtökön 17 órára várják az érdeklődőket a medgyesegyházi Művelődési Ház nagytermébe.

A lakossági fórumon részt vesz a DAREH illetékes szakembere is, aki a felmerülő kérdésekre a helyszínen válaszol.

Polgármesteri Hivatal