értesítés

2016.02.02.

ÉRTESÍTÉS

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy Medgyesegyháza Városi Önkormányzat Képviselő-testülete 257/2015. (XII.15.) számú határozatával úgy döntött, hogy 2016. január 1. napjától a településen a hulladékgazdálkodási közszolgáltatást a Békés Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság bevonásával kívánja ellátni. Ennek nyomán az Igazgatóság 2015. december 28. napján kelt, 35400/4321-17/2015. ált. számú határozatával a TAPPE Hulladékgazdálkodási Köztisztasági és Szolgáltató Kft.-t jelölte ki közérdekű szolgáltatóként a hulladékgazdálkodási közszolgáltatás ideiglenes ellátására. Az ideiglenes közszolgáltatás időtartama 2016. január 01-től az új hulladékgazdálkodási közszolgáltatási szerződés megkötéséig, de legfeljebb 2017. január 31-ig terjed. Fontos változás, hogy a szállítás minden héten, szerdai napokon történik. Kérjük, hogy a hulladékgyűjtő edényzetet a szállítás napján 07 óráig szíveskedjenek az ingatlan elé kihelyezni. A szolgáltatás díja: 60 l-es űrméretű edényzet: bruttó 6282.- Ft/év; 80 l: br. 8517.- Ft/év; 120 l: br. 11.090.- Ft/év; 240 l: br. 22.181.- Ft/év; 1100 l: br. 101.559.- Ft/év. Az ingatlan használója a szolgáltatás díját a szolgáltató által kibocsátott számla ellenében, utólag fizeti ki. Fontos kiemelni, hogy a szolgáltató személyében bekövetkezett változás miatt amennyiben az ingatlantulajdonos a díjfizetést állandó átutalással teljesítette a korábbi szolgáltató felé, az állandó átutalási megbízást vissza kell vonnia. Kérjük jelen tájékoztatás szíves tudomásul vételét, bármilyen új fejlemény felmerülése esetén haladéktalanul tájékoztatni fogjuk Önöket.

Medgyesegyházi Polgármesteri Hivatal