XIX. Békéscsaba - Arad szupermaraton

2016.05.11.

FELHÍVÁS

Tisztelettel értesítem Medgyesegyháza polgárait, hogy 2016. május 21-22-n (szombaton és vasárnap) kerül megrendezésre a

XIX. BÉKÉSCSABA – ARAD SZUPERMARATON
KERÉKPÁROS- ÉS GÖRKORI TÚRA,

amely mindkét napon (várhatóan szombaton és vasárnap 10 órától) áthalad Medgyesegyházán. A kötelező pihenő utáni kerékpáros rajtra a Kossuth téren vasárnap 13.órától kerül sor. Amennyiben támogatni kívánja a verseny helyi eseményeit vagy rendezőként kíván közreműködni jelentkezzen Farkas Gyulánál (tel: +36309289165).

Tisztelettel: dr. Nagy Béla György