Bursa Hungarica ösztöndíjpályázat

2016.10.04.

Medgyesegyháza Városi Önkormányzat csatlakozott a Bursa Hungarica Felsőoktatási Ösztöndíjrendszeréhez, ezért

Pályázatot

ír ki felsőoktatási tanulmányokat folytató hallgatók („A” és „B” típusú pályázat) számára a 2016/2017 tanév második és a 2017/2018 tanév első félévére vonatkozóan.

A részletes pályázati kiírás elérhető a www.emet.gov.hu, Bursa Hungarica címre kattintva.

A pályázati regisztráció a https://bursa.emet.hu/paly/palybelep.aspx.

A pályázat rögzítésének és az önkormányzathoz történő benyújtásának határideje: 2016. november 8.