2017.01.10.

Felhívás a 2017. évi költségvetésre és munkaprogramra vonatkozóan

Tisztelettel tájékoztatom Medgyesegyháza polgárait, civil szervezeteit, vállalkozásait, hogy Medgyesegyháza Önkormányzatának 2017. évi Költségvetésének és a Képviselő testület 2017. évi Munkaprogramjának tervezése megkezdődött.

Kérem, hogy a 2017. évi Költségvetésre és Munkaprogramra vonatkozó javaslataikat szíveskedjenek írásban eljuttatni e-mail-ban a nagy.bela@medgyesegyhaza.hu címre vagy személyesen a Polgármesteri Hivatal Titkárságára.

Fáradozásukat, együttműködésüket köszönöm!

Medgyesegyháza 2017. január 10-n