Szociális gondozó álláshely

ÁLLÁSHIRDETÉS

Medgyesegyháza Városi Önkormányzat Gondozási Központ pályázatot hirdet

szociális gondozó

munkakör betöltésére az alábbi feltételekkel

Jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Medgyesegyháza Város közigazgatási területe

Illetmény és juttatások: a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései szerint

Munkakörbe tartozó feladatok:
Házi segítségnyújtás szolgáltatásban részsülő időskorúak saját lakókörnyezetében történő ellátása: Lakókörnyezeti higiénia megtartásában, háztartási tevékenységekben, vészhelyzetekben történő segítségnyújtás, valamint segítő kapcsolta kialakítása, gondozási- ápolási feladatok ellátása.

A munkakör betöltésének időpontja: 2017. július 1.

Pályázati feltételek:

• az 1/2000. (I. 7.) SzCsM rendelet 3. számú mellékletének 3. pontjában a szociális gondozó munkakörre meghatározott szakképesítés megléte
  • egészségügyi vagy szociális területen szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • büntetlen előélet, cselekvőképesség

Jelentkezés során benyújtandó iratok dokumentumok:

• 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • szakmai önéletrajz,
  • szakképesítést igazoló dokumentumok másolata

A jelentkezni lehet a Gondozási Központ (5666 Medgyesegyháza, Luther u. 1. , e-mail: gondozasik@medgyesegyhaza.hu, tel.: 68/400-327) irodájában személyesen, vagy elektronikus formában.

A pályázatokat Mészárosné Hrubák Mária intézményvezető részére kell benyújtani.

A jelentkezés határideje: 2017.06.27.