Szelektív hulladékgyűjtés

2017.09.28.

TÁJÉKOZTATÓ

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a DAREH Bázis Zrt. 2017. októberében megkezdi a szelektív hulladékgyűjtő-edényzet kiosztását Medgyesegyházán. Az edényzetet az alábbi időpontokban lehet átvenni a Művelődési Ház és Könyvtár udvarán (5666 Medgyesegyháza, Kossuth tér 25., bejárat a volt Sörkert felől):

• 2017. október 3. (kedd) 8.00-12.00 és 13.00-16.00 óra között;
  • 2017. október 5. (csütörtök) 13.00-18.00 óra között;
  • 2017. október 6. (péntek) 8.00-13.00 óra között.

Az edényzet átvételére az érvényes hulladékgyűjtési közszolgáltatási szerződéssel rendelkező személy (számlafizető) jogosult.

Az átvételhez kérjük, hozza magával:

• személyi igazolványát és lakcímkártyáját;
  • amennyiben a számlafizetőnek nincs lehetősége személyesen átvenni az edényzetet, 2 tanú aláírásával ellátott meghatalmazást.

A szelektív hulladékgyűjtő edényzet ürítésének időpontjait a közszolgáltató az edényzetek 60 %-ának kiosztását követően határozza meg, melyről a lakosságot a későbbiekben értesíteni fogjuk.

Fontos kiemelni, hogy a szelektív hulladékgyűjtés igénybevétele a lakosság részére semmiféle többletköltséggel nem jár.

Medgyesegyházi Polgármesteri Hivatal