Bursa Hungarica tájékoztató

2017.09.29.

Bursa Hungarica Ösztöndíjpályázat

Medgyesegyháza Városi Önkormányzat a Bursa Hungarica Felsőoktatási Ösztöndíjrendszer keretén belül
Pályázatot ír ki felsőoktatási tanulmányokat folytató hallgatók („A” és „B” típusú pályázat) számára a 2017/2018 tanév második és a 2018/2019 tanév első félévére vonatkozóan. A részletes pályázati kiírás elérhető a www.emet.gov.hu, Bursa Hungarica címre kattintva. A pályázati regisztráció a https://bursa.emet.hu/paly/palybelep.aspx. A pályázat rögzítésének és az önkormányzathoz történő benyújtásának határideje: 2017. november 7.

Polgármesteri Hivatal