2017.12.13.

FELHÍVÁS

Tisztelettel tájékoztatom Medgyesegyháza polgárait, civil szervezeteit, vállalkozásait, hogy Medgyesegyháza Önkormányzatának 2018. évi Költségvetésének és a Képviselő testület 2018. évi Munkaprogramjának tervezése megkezdődött.
Kérem, hogy a 2018. évi Költségvetésre és Munkaprogramra vonatkozó javaslataikat szíveskedjenek írásban eljuttatni, e-mail-ben a nagy.bela@medgyesegyhaza.hu címre vagy személyesen a Polgármesteri Hivatal Titkárságára 2018. január 10-ig

Fáradozásukat, együttműködésüket köszönöm!

Medgyesegyháza 2017. december 13.

Tisztelettel:
dr. Nagy Béla György