Védőnői álláshírdetés

ÁLLÁSHIRDETÉS

Medgyesegyháza Városi Önkormányzat Gondozási Központ pályázatot hirdet
védőnő munkakör betöltésére,
teljes munkaidős határozott időre szóló, előreláthatólag 2 évig kinevezéssel.

Munkavégzés helye:    Védőnői Szolgálat
Munkakörbe tartozó feladatok:
49/2004. (V.21.) ESZCSM rendeletben meghatározott területi védőnői feladatok ellátása
Pályázati feltételek:
• Főiskolai végzettség, védőnő szakképzettség
• Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)

Jelentkezés során benyújtandó iratok dokumentumok: erkölcsi bizonyítvány, szakmai önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentumok másolata.

Jelentkezni lehet a Gondozási Központ (5666 Medgyesegyháza, Luther u. 1. e-mail: gondozasik@medgyesegyhaza.hu, tel.: 68/400-327) irodájában személyesen, postai vagy elektronikus formában.

A pályázatokat Mészárosné Hrubák Mária intézményvezető részére kell benyújtani.

A jelentkezés határideje: 2018. július 10.